شرکت ها

شرکت umicore

MDS white

Umicore در یک نگاه

ما شرکت فناوری مواد دایره ای هستیم.

Umicore یک شرکت پیشرو در فناوری مواد بازیافتی با تخصص گسترده در زمینه های علم مواد، شیمی و متالورژی است. هدف اصلی ما از ایجاد ارزش پایدار مبتنی بر جاه طلبی برای توسعه، تولید و بازیافت مواد به روشی است که مأموریت ما را برآورده می کند: “مواد برای زندگی بهتر”.

به همین دلیل است که ما اکنون بیش از هر زمان دیگری مصمم هستیم که از موقعیت منحصر به فرد خود و مجموعه فعالیت‌های تقویت‌کننده متقابل خود برای تسریع تحول جهانی تحرک، پاسخگویی به نیاز روزافزون به مواد پیشرفته و کمک به پیگیری اقتصاد بازیافت جهانی استفاده کنیم.

umicore

مسیر Umicore

Umicore Way سنگ بنای تمام کارهایی است که ما در Umicore انجام می دهیم.

استراتژی ما اهداف تجاری و جاه طلبی هایمان رشد ما را برای سال های آینده و همچنین پایداری و اهداف زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی ما را مشخص می کند. Umicore Way ارزش‌های ما و روشی را که می‌خواهیم به این اهداف دست یابیم و همچنین تعهد کلی ما به اصول توسعه پایدار را مشخص می‌کند. ما بر این باوریم که ارزش‌ها و آرمان‌های کلان مندرج در این سند باید در همه زمینه‌ها – در مناطق، فرهنگ‌ها و موقعیت‌های تجاری مختلف – قابل اجرا باشند. Umicore Way تنها برای کارمندان Umicore نیست، بلکه روابط ما با همه ذینفعان را نیز پوشش می دهد.

Umicore Way با کدها و منشورهای دقیق شرکت از جمله آیین نامه رفتار Umicore، آیین نامه بلژیکی 2020 در مورد حاکمیت شرکتی، منشور حاکمیت شرکتی Umicore و کد معاملات Umicore تکمیل می شود.

مواد برای زندگی بهتر

ما معتقدیم که مواد یک عنصر کلیدی در پیشبرد پیشرفت بشر بوده اند، که در هسته زندگی امروزی قرار دارند و همچنان قادر به ایجاد ارزش در آینده خواهند بود. ما بر این باوریم که مواد مرتبط با فلز نقش حیاتی دارند، زیرا می توان آنها را به طور موثر و بی نهایت بازیافت کرد، که آنها را پایه ای برای محصولات و خدمات پایدار می کند. ما می خواهیم Umicore در ارائه و ایجاد راه حل های مبتنی بر مواد که به بهبود اساسی در کیفیت زندگی کمک می کند، پیشرو باشد.

مشتریان هسته اصلی ماموریت ما هستند.

ما مواد مرتبط با فلز را توسعه، تولید، اعمال، بازاریابی و بازیافت می کنیم و در راه حل های مبتنی بر مواد مشارکت می کنیم. ما شایستگی های خود را در متالورژی، شیمی و علم مواد با درک کامل نیازها، برنامه ها و سیستم های مشتریان خود ترکیب می کنیم. ما بر سه حوزه تجاری تمرکز می کنیم که در آن می توانیم به موقعیت های رهبری دست یابیم که توسط مشتریان به رسمیت شناخته می شوند و به ما امکان ایجاد ارزش می دهند: کاتالیز، فناوری های انرژی و سطح، و بازیافت. جاه طلبی ما این است که شریک مطلوب مشتریان خود باشیم. ما متعهد به رشد کسب و کار خود از طریق شایستگی افراد، برتری در عملیات و نوآوری های تکنولوژیکی هستیم.

umicore recycle

یکپارچگی تجاری

هر کجا که فعالیت می کنیم، شهرت ما دارایی ارزشمندی است و با نحوه عمل ما مشخص می شود. ما از هر اقدامی که احترام Umicore را به خطر می اندازد اجتناب می کنیم:

ما استانداردهای بالایی از اخلاق تجاری و شخصی داریم. ما به سیاست های داخلی خود پایبند هستیم و از تمام قوانین و مقررات قابل اجرا در کشورهایی که در آن فعالیت می کنیم پیروی می کنیم.

ما از رقابت منصفانه حمایت می کنیم و برای آن تلاش می کنیم، و بنابراین از وارد شدن به بحث ها یا توافقات غیرقانونی با رقبا در مورد قیمت گذاری، اشتراک بازار یا سایر فعالیت های مشابه خودداری می کنیم.

ما از تمام موقعیت‌هایی که بین منافع Umicore و منافع شخصی ما تضاد ایجاد می‌کنند یا پتانسیل ایجاد تضاد را دارند اجتناب می‌کنیم. ما از ارائه هرگونه مزیت مالی نامناسب به منظور کسب تجارت یا سایر خدمات خودداری می کنیم.

ما به همه دارایی های شرکت، اعم از مشهود یا نامشهود، از جمله تمام اطلاعات اختصاصی، مالکیت معنوی و ایده های نوآورانه احترام می گذاریم و از آنها محافظت می کنیم.

ما به دنبال شرکای تجاری هستیم که سیاست‌ها و شیوه‌های آنها در رابطه با مسائل اخلاقی، اجتماعی و زیست‌محیطی مطابق با سیاست‌های ما باشد.

Umicore در هر کاری که انجام می دهیم تعهد جهانی به یکپارچگی دارد. 

umicore strategy logo v2 1080x718 800x0x0.5x0.5

ارزش ها

ارزش‌های باز بودن، نوآوری، احترام، کار تیمی و تعهد برای موفقیت ما بسیار مهم هستند. ما این ارزش‌ها را ترویج می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که کاستی‌ها در اجرای این ارزش‌ها به روشی مناسب برطرف می‌شوند.

ما آشکارا، دقیق و با اشتیاق ارتباط برقرار می کنیم. ما اطلاعات قابل اعتماد و مرتبط در مورد فعالیت های خود را به موقع و به طور منظم در محدوده محرمانه بودن تجاری ارائه می دهیم. ما تعامل را مهم می دانیم و بنابراین نگرش مثبتی نسبت به گفتگوهای سازنده با همه ذینفعان خود داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *