شرکت ها

شرکت Thorlabs

Thorlabs Logo Red

تنوع باعث نوآوری می شود

در Thorlabs، ما می دانیم که تنوع پایگاه کارکنان ما و جامعه مشتریانی که به آنها خدمات می دهیم، جنبه جدایی ناپذیر توانایی ما برای نوآوری است. اعضای تیم ما از فرهنگ‌ها، مذاهب، ملیت‌ها، جهت‌گیری‌های جنسیتی و پیشینه‌های بسیاری هستند. دسترسی جهانی ما به 21 دفتر در 9 کشور گسترش یافته است که هر یک از منحصر به فرد بودن کارمندان خود را گرامی می دارند و نیازهای مشتریان محلی را برآورده می کنند.

ما می دانیم که تنوع در فکر و پیشینه برای پیشرفت در تحقیقات و فناوری ضروری است

ما متعهد به ایجاد نیروی کاری هستیم که منعکس کننده تنوع مشتریان جهانی و شرکای تحقیقاتی ما باشد.

ما بر جذب بهترین استعدادها در سطح جهانی، تضمین فرهنگ مشارکت و ارتقای آموزش و رشد و توسعه شغلی کارکنان فعلی تمرکز می‌کنیم.

انصاف، برابری، و فداکاری

در Thorlabs، ما می دانیم که تنوع ما را قوی تر می کند و نوآوری را هدایت می کند. همه ما بخشی از یک جامعه علمی جهانی هستیم و متعهد به محیط کاری مبتنی بر احترام، کنجکاوی و تمایل به یادگیری از یکدیگر و تفاوت‌هایمان هستیم.»

جنیفر کیبل، رئیس، Thorlabs

نامه ای از رهبران ما

اگر شکی وجود داشته باشد دنیا نمی تواند صبر کند ، گزارش هیئت بین‌المللی تغییرات آب و هوا (IPCC) در سال 2021 به وضوح نشان داد که ما با تهدیدی قریب‌الوقوع و وجودی برای سلامت و رفاه پایدار زمین و همه موجودات زنده‌ای که این سیاره را خانه می‌نامند، مواجه هستیم. همانطور که سطح دریاها بالا می رود، الگوهای آب و هوا تشدید می شود و تنوع منحصر به فرد و زیبای جهان طبیعی ما گونه ها را کوچک می کند، بسیاری از ما نسبت به آینده جمعی خود احساس غم و اندوه و ترس کرده ایم.

ما باید این احساس را به عمل تبدیل کنیم. به عنوان صاحبان Thorlabs، یک شرکت خصوصی و خانوادگی، ما این امتیاز و مسئولیت را داریم که ارزش‌های پایداری زیست‌محیطی خود را عملی کنیم. ما می دانیم که به تنهایی نمی ایستیم و بسیاری از شما نیز عمیقاً این باورها را دارید.

در حالی که ما در طول سال‌ها برخی از شیوه‌های پایدار را در Thorlabs اجرا کرده‌ایم، از جمله تغییر اخیر و مداوم به بسته‌بندی محصولات پایدارتر و همچنین استانداردهای زیست‌محیطی پیشرفته‌تر در تاسیسات تولیدی خود، می‌دانیم که هنوز کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد.

ما طی چند سال آینده یک سفر بلندپروازانه پایداری زیست محیطی را آغاز خواهیم کرد. هدف ما ایجاد یک نقشه راه شفاف و مبتنی بر علم برای آینده ای انعطاف پذیر و احیاکننده است – ما یک چشم انداز جسورانه برای Thorlabs داریم که در آن به خوبی برای سیاره به دست می آوریم، نه اینکه تنها فقط تأثیر منفی خود بر روی سیاره را با رسیدن به صفر مطلق جبران کنیم.

امید ما این است که سفر شرکت ما به سمت شیوه‌های پایدارتر به ایجاد محیطی امن‌تر و عادلانه‌تر برای همه کمک کند – ما می‌دانیم که تغییرات آب و هوا و نژادپرستی زیست‌محیطی به طور نامتناسبی بر جوامع رنگین پوست و افراد بومی تأثیر می‌گذارد. تعهد ما به شمول و عدالت نژادی با تعهد ما به عدالت زیست محیطی و اقلیم گره خورده است.

به عنوان یک تولید کننده، ما می دانیم که شیوه های تجاری فعلی ما باعث انتشار گازهای گلخانه ای و ضایعات مواد می شود. اما به‌عنوان یک شرکت عمودی یکپارچه، ما به‌طور منحصربه‌فردی در موقعیتی هستیم که دامنه کامل زنجیره تأمین خود، تأثیر آن بر روی کره زمین را شناسایی کرده و کسب‌وکار خود را برای حمایت از آینده‌ای انعطاف‌پذیر متحول کنیم.

علاوه بر این، ما به دنبال همکاری ها و مشارکت هایی خواهیم بود که محصولات و فناوری های ما ممکن است بخشی از راه حل باشند – از نظارت و سنجش محیطی گرفته تا انرژی های تجدیدپذیر و جذب کربن. به عنوان فن‌آوران، مهندسان و دانشمندان، ما به پتانسیل دگرگون‌کننده نبوغ انسان اعتقاد داریم.

در ماه‌های آینده، ما یک استراتژی شفاف، قابل حسابرسی و فراگیر برای اطمینان از اقدامات مسئولانه در Thorlabs که تأثیر مثبتی بر جوامع جهانی ما خواهد داشت، ایجاد کرده و به صورت عمومی در ارتباط خواهیم بود. کار اکنون شروع می شود – امیدواریم به ما بپیوندید.

خالصانه،

جن کیبل، رئیس و الکس کیبل، بنیانگذار و مدیرعامل

Thorlabs, Inc.

به تیمی بپیوندید که تفاوت ایجاد می کند

Thorlabs در سال 1989 با یک ماموریت ساده تاسیس شد: دسترسی بیشتر به تجهیزات آزمایشگاه فوتونیک برای دانشجویان فارغ التحصیل و اساتید جوان. در آن زمان، نشانه‌گذاری قابل توجه و زمان‌های طولانی مدت، معمول بود و ما به دنبال ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار با استفاده از شیوه‌های تجاری مبتنی بر سرعت، شفافیت و پشتیبانی بودیم.

 

ما تا به امروز عشق به علم و چشم به آینده داریم. ما سخت کار می کنیم تا ابزارهایی را طراحی و تولید کنیم که گام های بزرگ بعدی را در اکتشافات علمی ممکن می سازد. اگر این شما را هیجان زده می کند، ما شما را تشویق می کنیم که درخواست دهید!

زندگی در تورلبز

ما هر کارمند را به عنوان فردی منحصر به فرد با توانایی رشد، یادگیری و کمک به موفقیت خود می شناسیم. ما به دنبال افراد بزرگی هستیم که در فرهنگ سرگرم کننده، سریع و الهام بخش ما پیشرفت کنند.

 

درباره فوتونیک

فوتونیک علم و فناوری تولید، مهار و تجزیه و تحلیل نور است. کلمه فوتونیک بر اساس “فوتون” به معنای ذره ای از نور است. در حالی که فوتونیک بازار اصلی ما است، ما به برنامه های کاربردی دیگر گسترش یافته ایم.

 

ردپای جهانی

به عنوان یک شرکت جهانی، ما به تیم های محلی خود قدرت می دهیم تا نیازهای منحصر به فرد مشتریان خود را برآورده کنند. هر دفتر احساس متمایزی دارد که ریشه در جامعه دارد، اما با تیم های دیگر برای خدمت به بازار جهانی متنوع ما کار می کند.

 

تنوع و شمول

ما از تنوع نیروی کار خود سود می بریم و به دنبال حمایت و حمایت از مشارکت گروه های محروم از نظر تاریخی در شرکت و صنعت خود هستیم. گروه موفقیت کارکنان DEI ما به هدایت این تلاش ها کمک می کند.

پایداری

ما متعهد به ارتقای پایداری زیست محیطی هستیم – از طراحی بسته بندی، شیوه های تولید، تا حمایت از تلاش های محلی حفاظت. در مورد سفر ما در اینجا بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *