شرکت ها

شرکت Tektronix

درباره Tektronix

ما شرکت ابزار سنجشی هستیم که به کیفیت عملکرد متعهد هستیم و با احتمالات مجبور هستیم. Tektronix راه حل های تست و اندازه گیری را طراحی و تولید می کند تا از دیوارهای پیچیدگی عبور کند و نوآوری جهانی را تسریع بخشد.

کالیبراسیون و خدمات

ما بیش از 140000 محصول از 9000 سازنده مختلف را کالیبره می کنیم که بسیار بیشتر از تجهیزات Tektronix و Keithley است. Tektronix کالیبراسیون کیفیت تولید کننده را برای تمام تجهیزات تست و بشما اندازه گیری الکترونیکی ارائه می دهد.

Tektronix

خدمات کالیبراسیون All-in-one

Tektronix به عنوان توسعه دهنده تیم شما عمل می کند و راه حل های خدمات کالیبراسیون مناسب را ارائه می دهد که باعث صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه و اطمینان از دقت تجهیزات تست و اندازه گیری الکترونیکی می شود.
ما با شما همکاری می کنیم تا هوشمندانه ترین تصمیمات تجاری را در افزایش یا برون سپاری کالیبراسیون تجهیزات پیشرفته T&M اتخاذ کنید.
روزانه هزاران شرکت برای ارائه کالیبراسیون های با کیفیت OEM با قیمت رقابتی بازار به Tektronix متکی هستند.

از الهام تا تحقق

کاهش فاصله بین الهام و تحقق.

Tektronix راه حل های تست و اندازه گیری را طراحی و تولید می کند تا از دیوارهای پیچیدگی عبور کند و نوآوری جهانی را تسریع بخشد. ما با هم به مهندسان قدرت می‌دهیم تا پیشرفت‌های فناوری را با سهولت، سرعت و دقت بیشتر ایجاد و تحقق بخشند. راه حل های Tektronix از بسیاری از بزرگترین پیشرفت های بشر در 70 سال گذشته در حوزه های سلامتی، ارتباط، تحرک و فضا پشتیبانی کرده است. 

با دفاتری در 21 کشور، ما متعهد به دانشمندان، مهندسان و تکنسین هایی در سراسر جهان هستیم که آینده را تعریف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *