شرکت ها

شرکت Rohde & Schwarz USA

rus logo

Rohde & Schwarz یکی از تولید کنندگان پیشرو در تجهیزات تست و اندازه گیری، ارتباطات ایمن، نظارت و تست شبکه و تجهیزات پخش است. این شرکت مستقل که بیش از 80 سال پیش تأسیس شد، دارای شبکه فروش و خدمات گسترده ای با شرکت های تابعه و نمایندگان در بیش از 70 کشور جهان است.

Rohde & Schwarz USA, Inc. که از سال 1978 در ایالات متحده ثبت شده است دارای یک تیم بزرگ از مهندسین فروش و تکنیکال در سراسر آمریکای شمالی با دفاتر منطقه ای در مریلند، تگزاس، کالیفرنیا و اورگان است.

ما یک مرکز خدمات در سطح جهانی در کلمبیا، مریلند داریم و مشتریان ما می‌توانند انتظار پشتیبانی گسترده پس از فروش ، از جمله آموزش، پشتیبانی فنی رایگان و تماس تلفنی با مهندسان ما را داشته باشند.

test and measurement

تست و اندازه گیری

Rohde & Schwarz یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات تست و اندازه گیری الکترونیکی در جهان است. محصولات ما استانداردهایی را در تحقیق، توسعه، تولید و خدمات تعیین می کنند. ما به عنوان شریک اصلی صنعت و اپراتورهای شبکه، طیف گسترده ای از راه حل های پیشرو در بازار را برای جدیدترین فناوری های بی سیم و همچنین برای کاربردهای RF و مایکروویو تا فرکانس 500 گیگاهرتز ارائه می دهیم.

aerospace defense security overview stage 48495 36a w900 hX

هوافضا | دفاع | امنیت

Rohde & Schwarz شریک نزدیک و دیرینه مقامات دولتی، تمام شاخه های نیروهای مسلح و شرکت های پیشرو در صنعت هوافضا و دفاع است. این شرکت محصولات ارتباطی با کارایی بالا، کاملا یکپارچه و ماژولار، سیستم های SIGINT و جنگ الکترونیک بسیار انعطاف پذیر و محصولات نوآورانه T&M را ارائه می دهد.

Headlinepicture Product Overview Broadcast Media 49321 02 w900 hX

پخش و رسانه

Rohde & Schwarz تقریباً 70 سال است که در زمینه پخش تلویزیونی و صدا فعالیت می کند. این شرکت به طور قابل توجهی به توسعه پخش کمک کرده است و طیف وسیعی از استانداردهای آنالوگ تا دیجیتال تا فرمت‌های با وضوح بالا را در بر می‌گیرد. Rohde & Schwarz اکنون راه‌حل‌هایی را در کل زنجیره ارزش پخش ارائه می‌کند، که با تولید پست در استودیو شروع می‌شود و با انتقال سیگنال پخش پایان می‌یابد. Rohde & Schwarz همیشه راه حل بهینه را برای ارائه دهندگان محتوا، اپراتورهای شبکه و سازندگان دستگاه ارائه می دهد.

Headlinepicture Product Overview Broadcast Media 49321 02 w900 hX

امنیت سایبری

حملات سایبری پیچیده و مبهم هستند، اما امنیت سایبری نباید چنین باشد. با راه حل های فعال خود برای امنیت دسکتاپ، برنامه و ابر، شبکه و موبایل، شرکت ها و موسسات را در سراسر جهان از طریق چالش های پیچیده دنیای متصل راهنمایی می کنیم.

پشتیبانی اضافی

قطعات یدکی

انبار مرکزی در مونیخ ستون فقرات نگهداری مواد Rohde & Schwarz است. با استفاده از فن آوری های مدرن ذخیره سازی و لجستیک، بیش از 25000 قطعه یدکی مختلف در انبار برای مشتریان خود داریم. هدف ما تامین سریع ترین قطعات یدکی برای هر منطقه در جهان است.

از آنجایی که ما بیش از نیم قرن است که فرستنده ها را توسعه و تولید می کنیم، Rohde & Schwarz تامین قطعات یدکی چند ساله تجهیزات پخش قدیمی را تضمین می کند.

 

آموزش مشتری

Rohde & Schwarz طیف گسترده ای از برنامه ها را ارائه می دهد که هم آموزش عمومی RF برای پرسنل جدید و هم آموزش ویژه در مورد محصولات جدید را پوشش می دهد. برای برآوردن نیازهای خاص، ما همچنین برنامه های آموزشی سفارشی ایجاد می کنیم. دوره های آموزشی را می توان در مرکز آموزشی Rohde & Schwarz یا در محل مشتری برگزار کرد.

 

خدمات تعمیر

یک شبکه خدمات جهانی چند سطحی و غیرمتمرکز تضمین می کند که تمام تجهیزات پخش از Rohde & Schwarz می توانند به طور کامل سرویس شوند. این مفهوم بر اساس سه سطح شایستگی سلسله مراتبی است که در دسترس همه مشتریان Rohde & Schwarz است. خدمات ارائه شده در درجه اول بر نیازهای محلی تمرکز دارند.

 

نقطه قوت ما تجربه محصول ما در زمینه تجهیزات پخش است. از دانش فنی گسترده و تعمیر و نگهداری سطح بالا شبکه خدمات جهانی Rohde & Schwarz بهره ببرید.

rus logo

تکنولوژی بالا و نوآوری

Rohde & Schwarz یک شرکت با فناوری پیشرفته است که در نوآوری  هم پیشرفت می کند. Rohde & Schwarz برای حفظ استانداردهای کیفیت بالای خود، تقریباً کل زنجیره ارزش افزوده خود را در شرکت نگه می دارد. مرکز تحقیق و توسعه مرکزی در مقر آن در مونیخ واقع شده است. این شرکت همچنین مراکز توسعه در خارج از آلمان را حفظ می کند.

مراکزی در ایالات متحده، کره، چین، دانمارک، فرانسه و بریتانیای صغیر برنامه هایی را اجرا می کنند که مطابق با نیازهای مشتریان محلی است. مهندسان در سایت سنگاپور محصولاتی را برای بازار جهانی توسعه می دهند. آسیا و آمریکای شمالی بازارهای رشد مهمی برای این گروه هستند. بنابراین تمرکز بر ایجاد و گسترش سریع مکان های شرکت در سنگاپور و ایالات متحده است.

essentials promo 22 23 today s solution for tomorrow s challenge product group rohde schwarz 200 61878 2880 1620 20

بازیکن جهانی

Rohde & Schwarz دارای شبکه فروش و خدمات گسترده ای است و در بیش از 70 کشور جهان، عمدتاً با شرکت های تابعه خود، حضور دارد. فروش خارج از آلمان 85 درصد از درآمد جهانی را تشکیل می دهد. دفتر مرکزی این شرکت در مونیخ، آلمان، دارای مراکز منطقه ای قوی در سنگاپور و کلمبیا، مریلند برای هماهنگی فعالیت های تجاری در آسیا و ایالات متحده است.

 

یک عامل مهم برای حفظ استانداردهای کیفیت عالی، درجه بالای یکپارچگی مجازی شرکت است. Rohde & Schwarz بیشتر محصولات خود را در آلمان توسعه و تولید می کند. علاوه بر این، مرکز آسیایی در سنگاپور از منابع خود برای توسعه، تولید و بازاریابی محصولات برای بازار جهانی استفاده می کند. این شرکت همچنین دارای مراکز تحقیق و توسعه دیگری در ایالات متحده آمریکا، آسیا، آفریقا و چندین کشور اروپایی است.

 

Rohde & Schwarz همیشه نزدیک بودن به محل های تحقیق و توسعه و تولید را به عنوان یک مزیت اصلی می دانسته است. کارمندان کارخانه های آلمان در ممینگن و تیزناخ و همچنین شهر ویمپرک چک در نزدیکی مرز باواریا اکثر محصولات را تولید می کنند. کارخانه های کوچکتر در سنگاپور و مالزی ظرفیت تولید را در مجاورت فعالیت های تحقیق و توسعه در مقر آسیایی فراهم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *