شرکت ها

شرکت oerlikon

oerlikon

Oerlikon فناوری‌ها و راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را مهندسی می‌کند تا به محصولات عملکردهای بهتر و مطلوب‌تری بدهد. راه حل های پیشرو با فناوری پیشرفته ما برای کاربردهایی در بازارهای در حال رشد، مانند صنعت خودرو، هوافضا، انرژی، صنعت ابزارسازی و تولید مواد افزودنی طراحی شده است.

درباره ما

با توجه به جمعیت جهان که انتظار می رود تا سال 2030 به 8.5 میلیارد نفر افزایش یابد، با افزایش تحرک و تقاضای فزاینده برای انرژی و مواد خام که مرزهای منابع طبیعی زمین را به چالش می کشند، شرکت های صنعتی مجبور به یافتن راه های جدیدی برای رفع نیازهای زمین هستند.

دستیابی به این مهم با استفاده از مواد پیشرفته، فناوری های سطحی و فناوری های ساخت امکان پذیر است. این فناوری‌ها می‌توانند محصولاتی را ایجاد کنند که از عملکرد کمتر، امکانات بیشتر و طول عمر بیشتر بهره می‌برند و در عین حال انرژی کمتری مصرف می‌کنند، هزینه‌ها را کاهش می‌دهند و از منابع کمتری استفاده می‌کنند. ماموریت Oerlikon این است که از طریق مواد و سطوح پیشرفته این نوع مزیت های رقابتی را به مشتریان خود ارائه دهد.

oerlikon

گروه Oerlikon در دو بخش تشکیل شده است:

محلول های سطحی (مواد و محلول های سطحی) و راه حل های پردازش پلیمر (فناوری های تولید برای الیاف مصنوعی و سیستم های پلی تراکم)

که با کاربردهای پیشرفته خود، بازارهای رو به رشدی مانند خودرو را هدف قرار می دهند. صنعت، هوافضا، انرژی، صنعت ابزارسازی و تولید مواد افزودنی (چاپ سه بعدی). هر بخش فناوری ها و خدمات خود را تحت نام های تجاری معتبر ارائه می کند و استراتژی هایی را بر اساس نیازها و نیازهای بازارهای مربوطه دنبال می کند.

استراتژی رشد بلندمدت Oerlikon تبدیل شدن به ارائه‌دهنده جهانی راه‌حل‌های سطحی، مواد پیشرفته و پردازش مواد است.

مواد و پوشش‌های پیشرفته می‌توانند تفاوت واقعی را در مورد نیازهای آینده مشتری در مورد کارایی و محصولات پایدار ایجاد کنند. به لطف تخصص این شرکت در توسعه و پردازش هوشمند راه حل های سطحی و مواد پیشرفته، Oerlikon در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد که می تواند از این تقاضای رو به رشد بهره مند شود.

نمایه شرکت

Oerlikon یک گروه فناوری جهانی با یک ماموریت روشن است:

تبدیل شدن به ارائه دهنده پیشرو در راه حل های سطحی، مواد پیشرفته و پردازش مواد.

Oerlikon (SIX: OERL) مواد، تجهیزات و سطوح را مهندسی می کند و خدمات تخصصی ارائه می دهد تا مشتریان را قادر سازد محصولات و سیستم هایی با عملکرد بالا با طول عمر طولانی داشته باشند.

گروه با تکیه بر شایستگی های کلیدی تکنولوژیکی و پایه مالی قوی خود، رشد میان مدت خود را با اجرای سه محرک استراتژیک حفظ می کند:

پرداختن به بازارهای رشد جذاب، تضمین رشد ساختاری و گسترش از طریق ادغام و ادغام هدفمند.

Oerlikon یک گروه مهندسی و فناوری پیشرو جهانی است، که مقر آن در Pfäffikon، سوئیس قراردارد، کسب و کار خود را در دو بخش – راه حل های سطحی و راه حل های پردازش پلیمر – اداره می کند و دارای بیش از 11800 کارمند در 207 مکان در 38 کشور جهان است.

در سال 2021، اورلیکن 2.6 میلیارد فرانک فرانک فروش داشت و 105 میلیون فرانک فرانک در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرد.

oerlikon brand

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *